Promocia za pomocą Social Media

Centralnym punktem każdej firmy jest jej siedziba. W wirtualnej przestrzeni siedzibą Twojej firmy jest strona internetowa na której znajduje się sekretariat i poszczególne działy. Klient przechadzając się, bacznie ogląda stronę wchodząc do każdego z jej pomieszczeń. Naturalnie chce się o nas jak najwięcej dowiedzieć by zdecydować o współpracy lub nie.

Korzystamy z wielu sposobów na przyciągnięcie do nas klienta, jednym z nich są social media. W przeciwieństwie do strony internetowej to, wizytówka która ma zbudować pozytywne relacje i zachęcić do szerszego zapoznania się nasza ofertą.
Współczesna technologia pozwala nam dość precyzyjnie określić skąd do nas klient przychodzi i jakich informacji szuka. Dzięki temu możemy do niego dotrzeć i zaoferować dokładnie taki produkt lub usługę jakiej potrzebuje.

 Zastanów się nad swoim obecnym wizerunkiem w sieci? 

Czy jeżeli posiadasz już stronę internetową i jest ona na tyle nowoczesna, że dostosowuje swoją rozdzielczość do nowoczesnych smartfonów i tabletów to…

Czy aby na pewno optymalnie korzystasz z jej możliwości jako narzędzia do sprzedaży i budowania marki?

Zapraszamy do kontaktu, przy niewielkim nakładzie finansowym możesz znaleźć tego , kto właśnie Ciebie szuka.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

ALBO POROZMAWIAJ Z NASZYM FACHOWCEM NA CZACIE (w prawym dolnym rogu ekranu)

 

 

 

Kontakt:

tel. +48. 697 153 985
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy Webasystent z siedzibą w Toruniu, ul. Leona Witkowskiego 8; 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny.
Kontakt z Administartorem Danych Osobowych:  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.