PRODUKCJA TELEDYSKÓW i FILMÓW REKLAMOWYCH

Posiadamy niewielkie studio do małych produkcji filmowych takich jak teledyski muzyczne czy filmy reklamowe. Do dyspozycji mamy greenbox, który daje duże możliwości przestrzenne, dzięki czemu nasza produkcja teledysków i reklam staje się nieograniczona. Korzystamy z najnowszego oprogramowania do montażu filmów, które w połączeniu z wyobraźnią człowieka, potrafi zadziwić najbardziej wyrafinowane gusty.

ANIMACJE KOMPUTEROWE

Animacje komputerowe jako ruchome grafiki, skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów, przez co stają się skuteczną reklamą w internecie. Pozwalają stworzyć pozytywny wizerunek firmy w sieci oraz budują markę. Potrafimy idealnie dopasować przyjemne dla oka reklamy, lokując w nich produkty. Nie obawiamy się korzystać z nowoczesnych technologii w reklamie. Jesteśmy na bieżąco ponieważ śledzimy trendy reklamowe, które kierujemy do określonych grup odbiorców.

Kontakt:

tel. +48. 697 153 985
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych FUNDACJI KOLORY ŻYCIA z siedzibą w Toruniu, ul. Leona Witkowskiego 8; 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny.
Kontakt z Administartorem Danych Osobowych:  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.