GRAFIKI - SICIAL MEDIA

W social mediach ludzie uwielbiają oglądać ładną grafikę i ładne zdjęcia przykuwające uwagę. Staramy się angażować klientów przyjemną grafiką, która trafia w gusta i zachęca do kliknięcia w reklamę. Tym samym przenosimy klienta na  stronę internetową, gdzie znajdzie Twoją ofertę i produkt który poszukuje. Ładna grafika komputerowa to bardzo ważny element w budowaniu pozytywnych relacji handlowych.

Kontakt:

tel. +48. 697 153 985
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych FUNDACJI KOLORY ŻYCIA z siedzibą w Toruniu, ul. Leona Witkowskiego 8; 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny.
Kontakt z Administartorem Danych Osobowych:  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.