Promocja za pomocą Ads Google i Social Media

Centralnym punktem każdej firmy jest jej siedziba. W wirtualnej przestrzeni siedzibą Twojej firmy jest strona internetowa na której znajduje się sekretariat i poszczególne działy. Klient przechadzając się, bacznie ogląda stronę wchodząc do każdego z jej pomieszczeń. Naturalnie chce się o nas jak najwięcej dowiedzieć by zdecydować o współpracy lub nie.

W przeciwieństwie do strony internetowej jako centrali firmy, wizytówka którą tworzymy w mediach społecznościowych ma zbudować pozytywne relacje i zachęcić do szerszego zapoznania się nasza ofertą. Staje się naszym cennym przedstawicielem handlowym.
Współczesna technologia pozwala nam dość precyzyjnie określić skąd do nas klient przychodzi i jakich informacji szuka. Dzięki temu możemy do niego dotrzeć i zaoferować dokładnie taki produkt lub usługę jakiej potrzebuje.

 Zastanów się nad swoim obecnym wizerunkiem w sieci? Czy, jeżeli posiadasz już stronę internetową i jest ona na tyle nowoczesna, że dostosowuje swoją rozdzielczość do nowoczesnych smartfonów i tabletów to:

Czy optymalnie korzystasz z możliwości strony internetowej jako narzędzia do sprzedaży i budowania marki?
Jak Twoja działalność jest widoczna w sieci? A może chciałbyś dotrzeć na rynki zagraniczne?

Pozycjonowanie

Optymalizacja SEO, prowadzimy kampanie remarkietingowe Ads Google, kampanie promocyjne Social Media, You Tube, Google Analitycs.

Badanie rynku, dobór słów kluczowych, tworzenie treści reklamowych, ustawienie obszaru kampanii, raporty o zachowaniu klienta.

 Zapraszamy do kontaktu, przy niewielkim nakładzie finansowym możesz znaleźć tego , kto właśnie Ciebie szuka.

 

 

 

 

Kontakt:

tel. +48. 697 153 985
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych FUNDACJI KOLORY ŻYCIA z siedzibą w Toruniu, ul. Leona Witkowskiego 8; 87-100 Toruń, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny.
Kontakt z Administartorem Danych Osobowych:  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.